Návrat

16. září 2010 v 22:04 | d.nka |  O mně
Takže hlásím návrat. Po menším zkratu (který asi nikdo ani nezaregistroval), dávám tento blog opět do provozu... chtěla bych se znovu představit a něco málo k tomu říct...
Jmenuju se Dana (občas označována přezdívkou mrně či tele, jak potupující
:-D).
Je mi rovných patnáct a studuju na jednom gymplu v Brně, nic moc zajímavýho. Baví mě třeba malování, cestování, historie, RPG a hlavně psaní, právě kvůli tomu byl tenhle blog stvořen.

Takže blog je určený hlavně pro tvorbu yaoi... slash povídek. To znamená vztah mezi dvěma muži. Budu se pokoušet psát jak jednorázovky, tak delší povídky. Jednorázové povídky nebudou mít určenou dobu zveřejňování, budu je sem dávat jak mě napadne. Pokud si ještě pamatujete na povídku o Michalovi a Willovi, je dokončená a asi ji znovu zveřejním, ale ještě uvidím kdy. Delší povídky bych potom mohla zveřejňovat v nějakých určitých časových intervalech, podle toho jak budu mít čas a napsané kapitoly, ale to si ještě promyslím.

Dále chci zavést galerii. Nebuďte překvapení, když sem občas naházím pár obrázků pro zlepšení nálady, či výkres z vlastní tvorby... ale to by se mi muselo někdy něco povést :-).

A pozor! Pro příznivce yaoi/sh-ai anime... možná se pokusím sesmolovat i něco jako recenze, jelikož anime, které jsem doposud viděla, byla převážně yaoi a shonen-ai. Takže bych stvořila takový nějaký seznam a ke každému anime připsala krátký popis toho, co se tam odehrává. Pro bližší budoucnost je to zatím celkem nereálné, ale později bych to mohla zkusit.

Poslední věc, kterou bych chtěla zmínit je psaní komentářů. Pokud na tento blog vůbec někdo zavítá, něco přečte a něco se mu třeba nějakým zázrakem zalíbí, budu ráda, když mi to ohodnotíte, nebo okomentujete. Tohle mě rozhodně potěší a dodá mi to větší motivaci pokračovat v tvorbě blogu. Můžete mi napsat i na email - d.nka@seznam.cz, či icq - 597889878.

A to je zatím vše, pro dnešek Good night! :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Roman Roman | 17. září 2010 v 23:19 | Reagovat

Dančo :) je to Fajn,pokračuj směle dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama